Innowacyjność. Badania. Rozwój.

O Heel

Heel jest firmą farmaceutyczną specjalizującą się w opracowywaniu i produkcji leków z naturalnych składników.

Heel jest pionierem w dziedzinie medycyny naturalnej, a głód wiedzy i chęć poznania definiują nasz sposób myślenia i pracy. To właśnie napędza naszą firmę od czasów jej założenia przez dr. Hansa-Heinricha Reckewega, aż do dzisiaj.

Inną cechą wyróżniającą firmę Heel jest nasze silne zaangażowanie w badania naukowe i gromadzenie dowodów. Nasze leki są bezpieczne i skuteczne w leczeniu wielu chorób. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii badawczych, opartych na praktyce i doświadczalnych badaniach klinicznych, Heel zajmuje się analizowaniem i ocenianiem działania tych leków w organizmie człowieka. Naszym celem jest opracowanie terapii dostosowanych do różnorakich potrzeb medycznych pacjentów.

Jesteśmy przekonani, że przyszłość należy do medycyny, która opiera się na zasadzie aktywacji procesu samoleczenia w celu przywrócenia organizmu do stanu równowagi biologicznej. Leki Heel składają się z niewielkich stężeń kilku naturalnych substancji czynnych (leki złożone), które oddziałują na wiele systemów organizmu w tym samym czasie. To unikalne podejście terapeutyczne zapewnia przywrócenie zdolności autoregulacji organizmu w sposób bezpieczny i skuteczny.

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej