Dermaveel®

Dermaveel®

Innowacyjna, miejscowa terapia atopowego zapalenia skóry, bez sterydów.

Dermaveel

Dermaveel, dzięki zawartości ektoiny i tanin zawieszonych w kremie lamelarnym, redukuje stan zapalny, świąd i przesuszenie skóry, przywracając prawidłową barierę oraz wzmacniając utrzymanie funkcji obronnych skóry.

Krem polecany jest do stosowania na miejsca zmienione chorobowo w łagodnym i umiarkowanym atopowym zapaleniu skóry w mono- lub politerapii . Może być stosowany przez cały cykl zaostrzenie – remisja w przebiegu AZS.

Dermaveel został specjalnie opracowany, aby odpowiadać potrzebom wrażliwej skóry. Może być stosowany długotrwale, bez względu na miejsce występowania zmian. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych ani barwników.

Preparat jest bezpieczny, nie powoduje podrażnień ani zaostrzeń. Został sprawdzony w terapii u najmłodszych pacjentów.*

*Wilkowska A, Grubska-Suchanek E, Nowicki R. Evaluation of safety and efficacy of Dermaveel in treatment of atopic dermatitis. Allergologia Polska. Nr 4/2015.

Zastosowanie

Dermaveel zalecany jest do stosowania przy atopowym zapalenie skóry (AZS) oraz przy innych dermatozach o niewiadomej etiologii, w przebiegu których występuje sucha skóra, zaczerwienienie i świąd skóry.

Jak stosować Deramaveel

Dermaveel powinien być stosowany dwa razy dziennie lub tak często, jak to jest konieczne, jeśli lekarz nie zaleci inaczej. Może być stosowany bez względu na miejsce wystąpienia zmian.

Krem należy delikatnie wmasować w uszkodzoną, zmienioną chorobowo skórę, aż zostanie on całkowicie wchłonięty.

Jeśli Dermaveel jest dobrze tolerowany, może być stosowany długotrwale.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować kremu Dermaveel w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na ektoinę lub jakikolwiek inny składnik kremu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zaprzestać stosowania kremu Dermaveel.

Dermaveel nie powinien być stosowany na zainfekowaną skórę.

W celu zachowania higieny, jedno opakowanie powinno być stosowane wyłącznie przez jedną osobę.

Wyłącznie do stosowania zewnętrznego na skórę. Zawiera 3,7 % alkoholu.

Opakowanie

Tuba aluminiowa zawierająca 15 ml lub 30 ml kremu.

Dystrybutor

Heel Polska Sp. z o.o.

Poznaj nasze produkty

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej