Heel - obecność w medycynie naturalnej na całym świecie

Heel. To, co zaczęło się jako wizjonerski pomysł, przekształciło się w globalną firmę farmaceutyczną działającą w 50 krajach na całym świecie. Opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy leki na bazie naturalnych składników o szerokim wachlarzu zastosowań.

Rozwijany dzięki nowatorskiemu podejściu i pasji do tego, co robimy, Heel jest obecnie jedną z wiodących, globalnych firm medycyny naturalnej. Ze względu na bezpieczne i skuteczne leki staliśmy się wiarygodnym partnerem wśród pacjentów, klinicystów, farmaceutów i ekspertów medycznych na całym świecie. Trwały, międzynarodowy wzrost firmy Heel wynika z naszej długoterminowej strategii zaangażowania i niezawodności.

Nasz globalny zasięg jest możliwy dzięki współpracy z silnymi partnerami lokalnymi: prawie wszystkie nasze produkty są produkowane w fabryce Heel w Baden-Baden w Niemczech i są dystrybuowane przez sieć regionalnych filii i partnerów dystrybucyjnych. Gwarantuje to pacjentom na całym świecie, że są oni leczeni lekami Heel, które zostały wyprodukowane w Niemczech.

Gwarantowana wysoka jakość leków Heel opartych na bazie naturalnych składnikach jest kolejnym powodem, dla którego pacjenci i lekarze pokładają w nas zaufanie. Od surowca naturalnego do gotowego leku, który opuszcza nasze zakłady: cały proces produkcji odbywa się zgodnie z surowymi wytycznymi Good Manufacturing Practice czyli Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), co zapewnia, że leki Heel oparte na naturalnych składnikach mają najwyższą jakość.

worldmap

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej