Leki najwyższej jakości. Wyprodukowane w Niemczech

Heel prawie wszystkie swoje leki produkuje w Niemczech, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami farmaceutycznymi. Nasze laboratoria i zakłady produkcyjne są certyfikowane przez uznane instytucje światowe, takie jak Food and Drug Administration (FDA) i przestrzegają zatwierdzonych standardów, takich jak Good Manufacturing Practice (GMP).

Leki złożone firmy Heel są wytwarzane przy użyciu nowoczesnych technologii i metod wytwarzania. Naturalne składniki, z których są pozyskiwane substancje czynne, stanowiące podstawę naszych leków, są starannie selekcjonowane i kontrolowane pod względem jakości przed przystąpieniem do procesu produkcyjnego. To z nich tworzy się nalewkę macierzystą, która następnie jest rozcieńczana.

Naturalne składniki w małym rozcieńczeniu łączy się w odpowiedni sposób, w celu stworzenia szerokiego asortymentu leków złożonych, przeznaczonych do leczenia poszczególnych chorób. Leki firmy Heel są dostępne w różnych postaciach farmaceutycznych, takich jak tabletki, krople, maści, żele, areozole do nosa lub roztwory do iniekcji. Heel produkuje około 90 milionów ampułek rocznie, co czyni firmę liderem w tym segmencie.

Każdy krok procesu produkcyjnego – od zbioru naturalnych składników do gotowego produktu, który opuszcza naszą fabrykę – jest stale monitorowany i dokumentowany przez system rygorystycznych testów, walidacji i kontroli jakości. To pomaga nam zapewnić wysoką jakość produkowanych leków.

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej