Kariera w firmie Heel

Lekarze i pacjenci z całego świata ufają produktom firmy Heel. To zaufanie do naszych skutecznych i bezpiecznych leków, w połączeniu z naszym pionierskim duchem, stanowi podstawę obecnego sukcesu Heel i przyszłego wzrostu. Oznacza to, że jeśli dołączysz do nas, możesz spodziewać się dynamicznego środowiska pracy z nowymi wyzwaniami i wieloma szansami na rozwój zawodowy.

Młodzi profesjonalści

Młodzi profesjonalści

Jeśli ukończyłeś szkolenie zawodowe jako technik farmaceutyczny, medyczny lub chemiczny lub uzyskałeś dyplom w dziedzinie opieki zdrowotnej, takiej jak farmacja, możemy ci zaoferować wiele ciekawych możliwości. Zdecydowanie potrzebujemy ludzi o wielu różnych umiejętnościach, w tym osób do międzynarodowej kadry zarządzającej i informatycznej.
Studenci i praktykanci

Studenci i praktykanci

Jeśli dopiero wchodzisz na swoją ścieżkę kariery, oferujemy staże i różne studia doktoranckie, które pomogą ci się rozwijać zawodowo. Nie tylko potrzebujemy osób zainteresowanych medycyną i farmacją, ale także informatyką, zarządzaniem, produkcją farmaceutyczną czy logistyką – a to tylko kilka wybranych dziedzin!
Doświadczeni profesjonaliści

Doświadczeni profesjonaliści

Czy masz udokumentowane osiągnięcia w zawodzie i szukasz nowych możliwości? Dlaczego nie wyślesz nam swojego CV? Mamy atrakcyjne perspektywy, które możemy zaoferować doświadczonym specjalistom – nie tylko tym związanym z medycyną i farmacją, ale też wieloma innymi dziedzinami.

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

AKCEPTUJĘ