Kreowanie nowych rozwiązań w badaniach medycyny naturalnej

Heel inwestuje w badania nad lekami z naturalnych składników. Nie tylko poświęcamy dużo uwagi przedklinicznym i klinicznym badaniom na temat medycyny naturalnej, ale też jesteśmy pionierami w tym, co robimy. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie i metody określamy również standardy w dziedzinie badań nad lekami pozyskiwanymi z naturalnych składników.

Badania firmy Heel są wieloaspektowe, podobnie jak nasze leki, i pielęgnują ducha otwartości. W ten sposób myślenie poza schematem upoważnia nas do ciągłego kreowania nowych rozwiązań i współpracy z innymi dyscyplinami. To między- i wielodyscyplinarne środowisko badawcze stymuluje i sprzyja konstruktywnym dyskusjom i pomaga w rozwoju leku złożonego ze składników naturalnych.

Heel wykorzystuje również metody i technologie jako punkty odniesienia w dziedzinie badań medycyny naturalnej. Stosujemy ścisłe podejście oparte na dowodach zgodnie z najwyższymi standardami naukowymi zatwierdzonymi przez międzynarodową społeczność badawczą. Heel współpracuje z laboratoriami i uniwersytetami na całym świecie, łącząc różne platformy badawcze. Wspierane przez naszą sieć medyczno-naukową, odkrycia są publikowane w renomowanych czasopismach medycznych.

Opierając się na obiektywnych faktach naukowych, które powstały dzięki naszej przedklinicznej i klinicznej działalności badawczej, Heel stara się uzyskać nowe spojrzenie na to, jak działają leki oparte na naturalnych składnikach, i tworzą bazę dowodową w celu wykazania skuteczności, bezpieczeństwa i klinicznego znaczenia leków Heel.

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej