Ustalanie standardów korzyścią dla pacjentów

Badania kliniczne w Heel

Badania kliniczne są kluczowym krokiem w medycynie, w celu udowodnienia skuteczności, bezpieczeństwa i klinicznego znaczenia leków. Heel wprowadził złoty standard do badań klinicznych w dziedzinie medycyny naturalnej dzięki zastosowaniu znormalizowanych metod, takich jak zasady Good Clinical Practice (Dobrej Praktyki Klinicznej – GCP), przedstawionych podczas International Conference on Harmonisation (Międzynarodowej Konferencji na temat Harmonizacji – ICH) i zatwierdzonych przez światową społeczność medyczną i naukową.

Stosując randomizowane badania kontrolne (RCT) testujemy skuteczność i bezpieczeństwo naszych leków. Wyniki tych badań są publikowane w czasopismach medycznych i naukowych oraz prezentowane na międzynarodowych kongresach medycznych.

Naukowe dowody korzyści terapeutycznych wynikających ze stosowania naszych leków złożonych stanowią podstawę zaufania lekarzy, farmaceutów, lekarzy weterynarii i pacjentów do naszych leków.

Traumeel vs. diklofenak w leczeniu bólu i poprawie mobilnośći stawu skokowego po ostrym skręceniu stawu skokowego. Badanie randomizowane, z podwójną ślepą próbą, kontrolowane.

Zobacz całe badanie

Ryzyko i korzyści związane ze jednoczesnym stosowaniem wstrzyknięć Traumeelu (TR14) i Zeelu (ZE14) u chorych z umiarkowanym lub ciężkim bólem w zwyrodnieniu stawu kolanowego

Zobacz całe badanie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat badań prowadzonych przez Heel i badań klinicznych? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz kontaktowy

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej