Myślenie poza schematami

Badania przedkliniczne w HEEL

Jak działają leki oparte na naturalnych składnikach w organizmie i dlaczego? To pytanie stanowi sedno badań przedklinicznych Heela, tj. badań, które odbywają się w laboratorium. Wspólnie z lekarzami i naukowcami z całego świata Heel jest pionierem w kreatywnym podejściu do lepszego zrozumienia sposobów działania leżących u podstaw naszych leków złożonych.

Jeśli chodzi o badania przedkliniczne, tym, co wyróżnia Heel, jest myślenie poza schematami i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i metodologii w celu znalezienia odpowiedzi. Patrzymy na problemy badawcze z kilku różnych kątów, zanim zdecydujemy, jak najlepiej je rozwiązać. Laboratoria partnerskie Heel wykorzystują takie metody, jak głębokie sekwencjonowanie, potężne narzędzie stosowane w nowoczesnej genomice i biologii molekularnej. Korzystamy z wirtualnych platform do wymiany informacji i współpracujemy z ekspertami z całego świata.

To zobowiązanie do ciągłych innowacji jest jednym z powodów, dla których Heel jest znany jako pionier w badaniach. Będąc głęboko przekonani, że medycyna naturalna leży tam, gdzie leży przyszłość, chcemy pomagać w rozwoju tej dziedziny i poszerzać globalną bazę wiedzy o lekach złożonych z naturalnych składników.

Lek złożony Vertigoheel aktywuje szlak cyklicznych nukleotydów i stymuluje wazorelaksację.

Zobacz całe badanie

Lek złożony Lymphomyosot redukuje obrzęk w eksperymentalnym modelu obrzęku limfatycznego.

Zobacz całe badanie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat badań przedklinicznych? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz kontaktowy

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej