Fakty i liczby

Heel na świecie

Heel na świecie

Leki Heel są dostępne w 50 krajach na całym świecie.

Aby znaleźć leki Heel w twoim kraju, przejdź tutaj.

Zatrudnienie

Heel zatrudnia 1300 pracowników na całym świecie, z czego około 850 pracuje w naszej centrali w Baden-Baden w Niemczech.

Obroty

W ciągu ostatnich lat Heel wykazywał stały i silny wzrost dzięki długoterminowym inwestycjom zarówno w badania, personel, technologie, a także miejsca produkcji. Obroty firmy Heel w 2020 roku wyniosły ponad 200 mln euro.

Portfolio produktów

Portfolio produktów

Heel produkuje szeroką gamę leków przeznaczonych do leczenia ludzi i zwierząt. Należą do nich nasze najpopularniejsze leki: Neurexan, Traumeel i Vertigoheel.

Vertigoheel znajduje się aktualnie w wytycznych terapii zawrotów głowy Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Ogólnej i Rodzinnej (DEGAM) i Hiszpańskiego Towarzystwa Lekarzy Pierwszego Kontaktu (SEMERGEN).

Dermaveel znajduje się w wytycznych leczenia AZS Sekcji Alergologicznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Sekcji Dermatologicznej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. (Postępy Dermatologii i Alergologii 4,Sierpień 2015)

Dowiedz się więcej o naszych lekach tutaj.

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej