Produkty z naturalnych składników– skuteczne i godne zaufania

Heel Internacjonalny Portfolio leków

Zdrowie to jeden z naszych najważniejszych zasobów. Dobrą rzeczą jest to, że żyjący organizm jest w stanie się autoregulować. Ale czasami może potrzebować wsparcia – i właśnie wtedy pojawiają się produkty Heel oparte na naturalnych składnikach.

W przypadku leków złożonych Heel kilka aktywnych składników jest selektywnie łączone i staje się aktywne w wielu miejscach docelowych w organizmie. To złożone podejście w odniesieniu do farmaceutyków Heel umożliwia organizmowi aktywizację zdolności autoregulacyjnych, a nie tylko tłumienie objawów i oznak choroby.

Leki złożone składają się głównie z naturalnych składników w niskich stężeniach, dlatego też są dobrze tolerowane i mają minimalne skutki uboczne. Badania kliniczne o najwyższym standardzie wykazały, że leki przeciwzapalne są skuteczne i bezpieczne.

Wysoki profil bezpieczeństwa naszych produktów jest kolejnym powodem, dla którego miliony lekarzy i pacjentów pokłada zaufanie w lekach Heel opartych na naturalnych składnikach, jeśli chodzi o odbudowę zdrowia.

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej