Calendeel

Calendeel

Łagodzi podrażnienia, regeneruje i normalizuje wrażliwą skórę przez cały rok!

Calendeel

Calendeel, w 100% naturalny produkt, zawiera aż 11 aktywnych składników, które mają działanie kojące dla zaczerwienionej, swędzącej, podrażnionej przez czynniki zewnętrzne skóry – redukują obrzęk, zaczerwienienie, pieczenie, chronią przed nadkażeniami (wirusowymi, bakteryjnymi, grzybiczymi), stymulują proces regeneracji skóry, wspierają odbudowę naturalnej bariery ochronnej.

Calendeel nie zawiera parabenów, barwników ani konserwantów. Zawarte w nim naturalne składniki są dobrze tolerowane.

Dodatkowo szybko się wchłania, nie pozostawiając śladów na skórze i ubraniu.

Zastosowanie

Calendeel łagodzi podrażnienia skóry wywołane przez czynniki środowiska, regeneruje i chronii podrażnioną skórę. Żel może być stosowany np. w przypadku alergicznych podrażnień skóry, po szczepieniach ochronnych, ukąszeniach owadów, w przypadku łagodnych oparzeń słonecznych czy odmrożeń oraz otarć naskórka.

Jak stosować Calendeel

Calendeel można stosować w zależności od potrzeb, jednokrotnie lub kilkakrotnie w ciągu dnia. Należy go stosować zewnętrznie na skórę, delikatnie wmasowując w podrażnione miejsce, aż do całkowitego wchłonięcia żelu. Calendeel wchłania się szybko i nie pozostawia tłustej powłoki.

Środki ostrożności

Należy unikać stosowania żelu Calendeel na rany oraz błony śluzowe, a także w przypadkach stwierdzonej nadwrażliwości na składniki produktu i rośliny z rodziny złożonych (Compositae).

Nie należy stosować produktów zawierających eukaliptus u niemowląt i małych dzieci na twarz, w szczególności w okolicy nosa.

Jedynie w pojedynczych przypadkach mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości.

Opakowanie

Tuba aluminiowa zawierająca 30 ml żelu.

Dystrybutor

Heel Polska Sp. z o.o.

Łagodzi podrażnienia, regeneruje i normalizuje wrażliwą skórę przez cały rok! Calendeel, w 100% naturalny produkt, zawiera aż 11 aktywnych składników, które mają działanie kojące dla zaczerwienionej, swędzącej, podrażnionej przez czynniki zewnętrzne skóry – redukują obrzęk, zaczerwienienie, pieczenie, chronią przed nadkażeniami (wirusowymi, bakteryjnymi, grzybiczymi), stymulują proces regeneracji skóry, wspierają odbudowę naturalnej bariery ochronnej. Calendeel nie zawiera parabenów, barwników ani konserwantów. Zawarte w nim naturalne składniki są dobrze tolerowane. Dodatkowo szybko się wchłania, nie pozostawiając śladów na skórze i ubraniu.

Produkt kosmetyczny, żel.

Tuba aluminiowa zawierająca 30ml żelu.

Ulotka

Artykuł

Calendeel - jak zaradzić podrażnieniom skóry

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych.

W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Więcej informacji w sekcji ”Polityka Cookies".

Pokaż więcej

Pokaż mniej